İzmir’de kan donduran olay… Küçücük kıza yaptıkları mide bulandırdı: Bu sapık her yerde aranıyor

İzmir’de yaşayan Tahir Acı, iddiaya göre ziyaret için bir eve gitti. O sırada kapıyı evde yalnız olan 12 yaşındaki İ.N. isimli küçük kız açtı. İ.N. annesi ile cep telefonundan görüntülü konuşurken karnının aç olduğunu söylemesi üzerine şahıs küçük kıza yemek söyledi.

Yemek bahanesiyle küçük kızın telefon numarasını da alan Acı, ‘Sen yemek yerken, ben de seni izleyeyim’ diyerek görüntülü olarak İ.N.’yi aradı. İ.N. de Acı’nın bu hareketini ‘Film izleyeceğim’ diyerek reddetti.

Sabah’ın haberine göre Tahir Acı başka bir gün de bir şeyler atıştıran İ.N. isimli küçük kızı dudağından öperek taciz etti ve sonra göğsünü ve kalçasını elledi. Büyük bir şok yaşayan küçük kız ağlamaya başladı. Bunun üzerine Tahir Acı, belinden çıkardığı silahı küçük kıza doğrultarak, “Bunu birine söylersen önce seni sonra kendimi öldürürüm” dediği öne sürüldü. Daha sonra İ.N.’ye 400 lira para bırakan Tahir Acı, özür diledikten sonra küçük kızın yanından ayrıldı.

İ.N. yaşadığı korkunç olayı ailesine anlatınca, anne ve babası İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek suç duyurusunda bulundu. Şüpheli Tahir Acı’ya şu ana kadar ulaşılamazken, polis tarafından her yerde aranıyor. Tahir Acı’nın yakalanması için fotoğrafı sosyal medyadan paylaşıldı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x